Luty 2021. Przegrana sprawa Janusza Walusia

Grudzień 2021. „Rzeczpospolita”: Janusz Waluś może wyjść zza krat

Styczeń 2022. Weszlo.com – Jak Janusz Waluś został bohaterem stadionów?

Luty 2022. Ważna data dla Janusza Walusia

Marzec 2022. Ciekawe informacje z RPA

Listopad 2022. Decyzja w poniedziałek

Ten wpis zostal opublikowany w poniedziałek, Listopad 21st, 2022 o 18:07 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

16 odpowiedzi dla “Janusz Waluś wychodzi na wolność”

1. Kartagińczyk napisal(a):

Senegal starał się, szarpał, powstrzymywał przez długi czas tak naprawdę przeciętną Holandię. Za to należą się brawa. Zabrakło konkretów z przodu. Zabrakło lidera.

Zwycięstwo Holendrom podarował słaby, sflaczały Édouard Mendy. Miał swoje pięć minut w poważnym futbolu, ale one już minęły.

2. Biker napisal(a):

@Kartagińczyk
    Mendyego mają już powoli wszyscy dosyć!
    Przede wszystkim sympatycy i kibice Chelsea. Człowiek nie potrafi piłki wykopać normalnie,a jeszcze rok temu był bohaterem.
    Czytałem komentarze ludzi na kilku portalach i zdecydowana większość chwaliła Senegal za dzisiejszy mecz.
    Numer jeden jak dla mnie w kadrze Lwów Terangi Ismsila Sarr.
    Teraz trzeba ograć Katar i poważnie potraktować mecz z Ekwadorem.
    Może Alfred Gomis z Stade Rennes w bramce? :)

3. Kartagińczyk napisal(a):

@BIker

Na mnie też Ismaïla Sarr zrobił największe wrażenie. Mendy straszny regres. Nie wiem, co się z nim dzieje. Może sięgnął szczytu i odechciało mu się, motywacja spadła. Wątpię, żeby selekcjoner go odstawił, ale przydałaby się przerwa.
    Gomis w tym sezonie zagrał jeden mecz i to w rezerwach, gdzie po dziesięciu minutach wyleciał po bezpośredniej czerwonej kartce…

4. Kartagińczyk napisal(a):

Kazimierz Jagiełło objął dziś stanowisko pierwszego trenera gwinejskiego Hafia FC.

67-letni szkoleniowiec w sezonie 2011/12 był dyrektorem sportowym Polonii Warszawa. Przez większość kariery szkoleniowej trenował kluby niższych lig oraz drużyny juniorskie w Belgii.

Hafia jest na dziewiątym miejscu w tabeli gwinejskiej ekstraklasy z dorobkiem czterech punktów po czterech meczach. Jagiełło był wcześniej w tym klubie dyrektorem sportowym.

5. zich napisal(a):

Byłem na meczu – naprawdę dobre spotkanie “Lwów”. Holandia pierwszy celny strzał i gol po błędzie Edouarda Mendy. Niewiele brakło, a kontuzje zrobiły swoje.

6. Kartagińczyk napisal(a):

Fajnie Michał, że jesteś w Katarze. Super sprawa :)

Dzisiaj Hervé Renard pokazał swój kunszt. Trzyletnia praca w Arabii przynosi efekty.

7. Kartagińczyk napisal(a):

Musiałem pójść do pracy, więc nie oglądałem drugiej połowy meczu Tunezji. Jednak, patrząc na wynik, jestem bardzo zadowolony. Super sprawa i na pewno niespodzianka :)

8. Pablo Picasso napisal(a):

Renard geniusz ! Cały czas wspominam Zambię i 2012 rok. On z Arabią też może zrobić dobry wynik na mundialu jeśli wygrają z naszymi to wychodzą z grupy.Problemem mogą być kontuzję
    Yasera Al-Shahraniego fatalne zderzenie z Bramkarzem oraz Salmana Al-Faraja. Ale myślę że Renard to zbilansuje. Ależ oni biegają!!
    Sądzę że Ghana pokona Portugalie i to ona będzie sensacją jeśli chodzi o Afrykę. Pozdrawiam

9. Bokke napisal(a):

A tymczasem syn Zumy nawołuje na Twitterze do zamordowania Walusia jak wyjdzie

10. Biker napisal(a):

W trzech dotychczasowych meczach ze strony afrykańskich reprezentacji nie padł ani jeden gol. Słabiutko niestety i trochę mam skojarzenia z tradycją na Pucharach Narodów Afryki gdzie nie pada zbyt wiele bramek ;-)

11. Pablo Picasso napisal(a):

@Biker

JUTRO ! Kamerun i Ghana nie zawiodą! Ghana już dawno nie miała tak silnej Reprezentacji.

12. Kartagińczyk napisal(a):

Widzę, że Kamerun dzisiaj przegrał. Punkty Maroka i Tunezji, mimo że bezbramkowe, należy docenić. Ekipy te grały z o wiele silniejszymi zespołami.