Oferty dla piłkarzy z Afryki

GRAJĄCY W ZAGŁĘBIU LUBIN COSTA NHAMOINESU MA OFERTY Z TURCJI I ROSJI. FOT. MICHAŁ CHWIEDUK

GRAJĄCY W ZAGŁĘBIU LUBIN COSTA NHAMOINESU MA OFERTY Z TURCJI I ROSJI. FOT. MICHAŁ CHWIEDUK

Dobra gra popłaca. Sezon się powoli kończy, więc nic dziwnego, że coraz więcej spekulacji transferowych. Także tych dotyczących piłkarzy z Czarnego Lądu, którzy grają w naszych klubach. Zdaje się, że latem nowego pracodawcę znajdzie Frank Adu Kwame. 28-letni piłkarz z Ghany, nominalny lewy obrońca, w tym sezonie strzelił już dla trzecioligowej LZS Piotrówka 12 goli. W ostatnim meczu obserwował go skaut Wisły Kraków, były reprezentant Polski i świetny napastnik „Białej Gwiazdy” Maciej Żurawski. Z kolei klubowy kolega Franka – Idrissa Cisse, ma ponoć propozycję z jednego z drugoligowych zespołów w Turcji. Senegalczyk ostatnio rozstrzelał się na całego. Wiosną dla Piotrówki zdobył już 9 bramek.

Pozyskaniem Kwame zainteresowane jest też Podbeskidzie Bielsko-Biała, które w rundzie wiosennej w niewiarygodnych okolicznościach utrzymało się w ekstraklasie. Więcej o całym zamieszaniu wokół zawodnika z Ghany w TYM MIEJSCU.

Z kolei z końcem czerwca kończy się umowa obrońcy Zagłębia Lubin Costa Nhaominesu. Wszystko wskazuje na to, że po pięciu sezonach spędzonych w jedenastce Miedziowych były obrońca reprezentacji Zimbabwe pożegna się z klubem. Mówi mi o tym czeski menedżer afrykańskiego piłkarza Vladimir Kolar z Pragi. Gdzie Costa może trafić? Według słów jego menedżera na razie są dwie konkretne propozycje: jedna z klubu z Turcji, a druga z Rosji. Tutaj tekst „Oferty dla piłkarza Zagłębia”.

Ten wpis zostal opublikowany w wtorek, Czerwiec 11th, 2013 o 12:32 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

Jedna odpowiedz dla “Oferty dla piłkarzy z Afryki”

  1. Z Legii do Piotrówki | AfrykaGola.pl napisal(a):

    [...] Ciekawe, jak młodemu napastnikowi z Zimbabwe pójdzie teraz na naszych boiskach? Oby był równie skuteczny co Idrissa Cisse czy Frank Adu Kwame, którzy teraz, dzięki bramkom strzelanym w Piotrówce, grają w solidnych ligowych klubach. [...]

 

Zamiesc komentarz