Spotkanie w więzieniu


We wtorek 21 stycznia o godz. 10 w Zakładzie Karnym w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się niecodzienne spotkanie. Będzie poświęcone Afryce. Zaprezentuję na nim swoje dwie książki: „Afryka gola!” oraz „Zabić Haniego. Historia Janusza Walusia”.

Więzienie w Jastrzębiu-Zdroju istnieje od 1963 roku. Jest zakładem typu półotwartego, przeznaczonym dla osób po raz pierwszy odbywających karę. Dla mnie będzie to pierwsza wizyta w więzieniu, od 2010 roku, od czasu kiedy w Pretorii odwiedziłem odbywającego w RPA karę dożywocia Janusza Walusia.

Ten wpis zostal opublikowany w wtorek, Styczeń 14th, 2014 o 17:10 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

3 odpowiedzi dla “Spotkanie w więzieniu”

  1. Biker napisal(a):

    Jestem ciekaw jak Ci ludzie zareaguja na to o czym bedzies im opowiadal. Jestem pewien,ze to bedzie ciekawe doswiadczenie dla obu stron.Dla tych ludzi napewno odskocznia od szarej,wieziennej rzeczywistosci. Dobry pomysl :-) Apropo ksiazki ,,Afryka gola..,,…zakupilem i to jedna z najcenniejszych ksiazek w mojej kolekcji obok takich ,,diamentow,, jak ,,Bylo,minelo. Wspomnienia Dziecka zolnierza,, (autor – Ishmael Beah) czy ,,Nocni wedrowcy,, (autor – Wojciech Jagielski)

  2. Michal Zichlarz napisal(a):

    Cieszę się, że tak Ci się podobała pozycja “Afryka gola!”! Co do spotkania to sam jestem ciekawy, jak to wypadnie. Połowa spotkania, to będzie opowieść o piłce i podróżach czyli “Afryka gola!”, a druga część dotyczyć będzie historii Janusza Walusia i zamachu na Chrisie Hanim.

  3. Biker napisal(a):

    Mysle,ze Ci wiezniowie docenia ten czas spedzony na spotkaniu i pewnie beda mieli nie jedno pytanie do Ciebie. Oczywiscie licze na relacje :-)

 

Zamiesc komentarz