Prezes wart miliony

PREJUCE NAKOULMA - CZOŁOWY ZAWODNIK GÓRNIKA ZABRZE I REPREZENTACJI BURKINA FASO. CHCE GO POZYSKAĆ NIEMIECKI SC FREIBURG. FOT. MICHAŁ CHWIEDUK

PREJUCE NAKOULMA MA SIĘ ZIMĄ PRZENIEŚC DO SC FREIBURG. FOT. M.CHWIEDUK

Z dużą pewnością to może być jeden z najwyższych gotówkowych transferów w polskiej ekstraklasie w zimowym okienku transferowym. Wszystko wskazuje na to, że od rundy wiosennej Prejuce Nakoulma będzie występował w SC Freiburg. Z rozmów z samym zawodnikiem i z informacji z Górnika wynika, że w zasadzie wszystko jest już przesądzone.

Dla reprezentanta Burkina Faso gra w Bundeslidze byłaby z pewnością dużym wyzwaniem i spełnieniem marzeń, a dla śląskiego klubu transfer popularnego “Prezesa” oznacza zastrzyk sporej gotówki. W kontrakcie Nakoulma ma wpisaną sumę odstępnego w wysokości 1,25 mln złotych, a więc około pięciu milionów złotych. I tyle też pieniędzy niemiecki klub chce wydać na grającego od sześciu lat w Polsce zawodnika.

Więcej o całej sprawie tutaj.

Ten wpis zostal opublikowany w czwartek, Grudzień 6th, 2012 o 23:19 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

Jedna odpowiedz dla “Prezes wart miliony”

  1. Kto najlepszym piłkarzem Czarnego Lądu? Lista numer 5 | AfrykaGola.pl napisal(a):

    [...] Cztery gole dla rewelacyjnie grającego jesienią Górnika, dla którego był jedną z czołowych postaci drużyny. Słabszy początek, ale potem szybko się rozkręcił. Podobnie jak Razack ma oferty z zagranicznych klubów. Spekuluje się, że w rundzie wiosennej może grać w Bundeslidze. [...]

 

Zamiesc komentarz