Kalendarze afrykańskie dla najmłodszych

DZIECIAKI W LUBLINIE Z PIŁKARSKIMI KALENDARZAMI. FOT. GONIA ZDUŃCZYK

W niedzielę w Lublinie szefowie Fundacji Ekonomicznej Polska – Afryka Wschodnia, Robert i Gonia Zduńczyk, wzięli udział w kolejnej futbolowej imprezie dla najmłodszych. Uczestniczyli w „Festiwalu Piłkarskim PZPN”. Po turnieju w Ostródzie dla 10-latków, a także przy okazji zawodów dla 11 i 12-latków we Wrocławiu, była to kolejna z imprez związanych z niecodziennym projektem fundacji.

WIĘCEJ O PROJEKCIE MAGIA PIŁKI, MAGIA AFRYKI TUTAJ.

- W Lublinie rozdaliśmy ponad 800 kalendarzy. Pomimo, że większość dzieciaków to były przedszkolaki, to dzięki kontaktowi z nimi, ich zapałowi oraz zaangażowaniu można mówić o efekcie edukacyjnym – podkreśla prezes fundacji Robert Zduńczyk.

Kilkulatki w Lublinie otrzymały niecodzienne afrykańskie kalendarze. Przypominam, że są w nim piłkarze z Czarnego Lądu grający w naszych klubach. Przed tygodniem w studio TVP mówili o tym Dickson Choto z Legii Warszawa i Ugochukwu Ukah z Jagiellonii Białystok.

UGO UKAH (Z LEWEJ), DICKSON CHOTO I ROBERT ZDUŃCZYK W STUDIO TVP 2.

Kalendarz do zobaczenia i ściągnięcia na stronie Afrykagola.pl. Zachęcam nie tylko do obejrzenia, ale też do wzięcia udziału w konkursie. Regulamin też na stronie. Można wygrać szereg atrakcyjnych nagród.

Ten wpis zostal opublikowany w środa, Październik 17th, 2012 o 12:57 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

 

Zamiesc komentarz