Afrykański piłkarz 25-lecia: dziesiątka Pawła Mogielnickiego z 90minut.pl

Nie ma chyba kibica piłki nożnej w Polsce, i nie tylko, który nie skorzystałby z informacji zawartych w jednym z najlepszych futbolowych portali w kraju 90minut.pl. Dzisiaj głos w plebiscycie Pawła Mogielnickiego, jego szefa i założyciela.

„Mogiel” na pierwszym miejscu stawia na Kalu Uche. Pozycja numer 2, to Dickson Choto, a trzeci jest były bombardier Legii, a obecnie gracz LZS Piotrówka Takesure Chinyama. Na czwartym miejscu Emmanuel Olisadebe.

Olisadebe zaliczam oczywiście tylko grę i sukcesy w rozgrywkach klubowych w Polsce, bo liczenie mu reprezentacji Polski byłoby nieuczciwe wobec innych uczestników konkursu” – napisał w uzasadnieniu „Mogiel”.

To już końcówka plebiscytu. Głosować można do jutra wysyłając swoje propozycje na mojego e-maila: zich2@interia.pl, poprzez komentarz na blogu, Facebooka czy Twittera. Lista wszystkich afrykańskich piłkarzy, którzy przez ćwierć wieku grali w u nas, do zobaczenia tutaj: WYBIERAMY PIŁKARZA 25-LECIA. Wyniki zostaną ogłoszone 3 maja.

DZIESIĄTKA PAWŁA MOGIELNICKIEGO

1. Kalu Uche

2. Dickson Choto

3. Takesure Chinyama

4. Emmanuel Olisadebe

5. Kenneth Zeigbo

6. Abdou Razack Traore

7. Moussa Yahaya

8. Prejuce Nakoulma

9. Moussa Ouattara

10. Costa Nhamoinesu

Ten wpis zostal opublikowany w piątek, Kwiecień 29th, 2016 o 07:00 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

 

Zamiesc komentarz