Spotkanie w więzieniu w Jastrzębiu

W poprzednim tygodniu udało się zorganizować spotkanie autorskie w więzienie w Jastrzębiu-Zdroju. Przyszła na nie całkiem spora grupa osób zainteresowana historią, kulturą czy futbolem w Afryce.  Spotkanie, oparte o moje dwie książki “Afryka gola!” i “Zabić Haniego. Historia Janusza Walusia”, miało trwać niewiele ponad godzinę, a przeciągnęło się o kolejne 60 minut.

Myślę zresztą, że nie skończy się tylko na jednym spotkaniu. W jastrzębskim Zakładzie Karnym jest Klub Książki. Kolejne spotkanie planowane jest właśnie z jego członkami. Tutaj fotorelacja i relacje ze spotkania zamieszczona na stronie Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju.

Ten wpis zostal opublikowany w wtorek, Styczeń 28th, 2014 o 15:07 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

2 odpowiedzi dla “Spotkanie w więzieniu w Jastrzębiu”

  1. Biker napisal(a):

    Czesc Michal. Widze,ze spotkanie bardzo sie udalo. O co Ci kolesie najczesciej pytali?,bo napewno mieli sporo pytan. Ze zdjec wynika,ze to ludzie w roznym wieku…Dwie godziny pewnie szybko uplynely,bo i zdjecia,filmiki prezentowales :) No to ciesze sie,ze tak Ci goscie zainteresowali sie tematem. Pozdro.

  2. Michal Zichlarz napisal(a):

    Najwięcej pytań było związanych z historią Janusza Walusia. Część osób była dobrze zorientowana w temacie.

 

Zamiesc komentarz