O książce “Zabić Haniego. Historia Janusza Walusia” w Opolu

Jeszcze raz chciałem zaprosić tych którzy mogą, na spotkanie autorskie do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu. W najbliższą środę 9 października o godzinie 17 odbędzie się prezentacja mojej książki.
Akurat za kilka dni, a dokładnie 15 października minie dokładnie 20 lata, od momentu skazania polskiego emigranta Janusza Walusia przez sąd w RPA na karę śmierci, za zastrzelenie kilka miesięcy wcześniej szefa Południowoafrykańskiej Partii Komunistycznej Chrisa Haniego.
Książka opowiada złożoną historię tego zamachu czy więziennego życia polskiego emigranta, z którym spotkałem się we więzieniu w Pretorii. Kara śmierci została ostatecznie później zamieniona na karę dożywocia.
Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Minorytów 4. Wstęp wolny. Raz jeszcze zapraszam.

Ten wpis zostal opublikowany w poniedziałek, Październik 7th, 2013 o 11:20 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

 

Zamiesc komentarz