Spotkanie autorskie w Opolu

plakat

Dzięki uprzejmości wielu osób z Opola, z dyrekcją tamtejszej Miejskiej Biblioteki Publicznej imienia Jana Pawła II na czele, udało się doprowadzić do organizacji spotkania dotyczącego promocji książki: “Zabić Haniego. Historia Janusza Walusia“.

Odbędzie się ono w środę 9 października o godz. 17 w Sali Konferencyjnej MBP w Opolu.  Ze swojej strony już teraz serdecznie zapraszam.

Samo spotkanie odbędzie się akurat na kilka dni przed 20-rocznicą skazania polskiego emigranta w RPA Janusza Walusia na karę śmierci, za strzelenie szefa Południowoafrykańskiej Partii Komunistycznej Chrisa Haniego. Kara została potem zamieniona na dożywocie. Mogę zapewnić, że w całej sprawie ostatnio sporo się dzieje. Może o tym też będzie można coś powiedzieć na spotkaniu 9 października w Opolu.

Ten wpis zostal opublikowany w czwartek, Wrzesień 26th, 2013 o 13:59 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

 

Zamiesc komentarz