Kara za obraźliwe słowa

Następnym razem zastanowi się pewni z dwa razy zanim coś powie! Piłkarz trzecioligowej Szczakowianki Jaworzno Rafał Jędrzejczyk ukarany został przez Wydział Dyscypliny Śląskiego Związku Piłki Nożnej karą 1000 zł oraz odsunięciem od gry w dwóch meczach nowego sezonu, za swoje naganne zachowanie w meczu przeciwko LZS Piotrówka.

Przypomnijmy, w trakcie trwania spotkania, Jędrzejczyk powiedział do byłego reprezentanta Nigerii , a obecnie zawodnika z Piotrówki Emmanuela Ekwueme, „ty czarna małpo”. Został za to usunięty z boiska.

Jak informuje strona internetowa Szczakowianki Jędrzejczyk na posiedzeniu Wydziału Dyscypliny „wyraził skruchę i przeprosił za swoje słowa, które były wypowiedziane pod wpływem emocji w trakcie sportowej rywalizacji”.

Dalej strona internetowego klubu podaje: „z dziennikarskiej rzetelności musimy jednak zaznaczyć że zawodnik Szczakowianki nie wypowiedział słów, które Emmanuel Ekwueme zacytował w mediach, co jest udowodnione w protokole sędziego zawodów, a także obserwatora”.

Czyli co, powiedział coś innego? Szkoda, że nie mieli na tyle jaj, żeby napisać co konkretnie Jędrzejczyk powiedział… Emmanuel Ekwueme podtrzymuje zaś to, co zaraz po spotkaniu powiedział Afrykagola. pl

Ten wpis zostal opublikowany w czwartek, Czerwiec 21st, 2012 o 13:29 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

 

Zamiesc komentarz