Zdjęcia z Ghany

Znajdujące się na blogu teksty korespondencje z Akry zostały uzupełnione o zdjęcia stamtąd. Na miejscu miałem problemy z internetem, więc dopiero po powrocie udało się wszystko uzupełnić tak, jak należy. Zachęcam do ich obejrzenia. Można na przykład zobaczyć, na jakim boisku przed laty biegał słynny Michael Essien, obecnie jedna z gwiazd Chelsea.

PREZYDENT KLUBU OAKZEEL FC OMEJE OKECHUKWU VALENTINE (Z LEWEJ) ZACHĘCA MŁODYCH PIŁKARZY DO CIĘŻKIEJ PRACY. FOT. MICHAŁ ZICHLARZ

Szczególne podziękownia chcę złożyć prezydentowi klubu Oakzeel Stars FC Omeje Okechukwu Valentine i młodym piłkarzom stamtąd. To dzięki nim miałm możliwość przypatrywania się treningom oraz wielu meczom. Naprawdę sporo udało się zobaczyć, choćby młode wschodzące gwiazdy z ekipy Liberty Professionals, klubu który słynie ze świetnego szkolenia młodych zawodników. Mam też nadzieję, że podobne kariery jak piłkarze Liberty, z Essienem, Muntarim czy Gyanem na czele, zrobią też młodzi zawodnicy Oakzeel FC. Ja życzę im tego z całego serca.

Ten wpis zostal opublikowany w niedziela, Kwiecień 22nd, 2012 o 13:47 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

 

Zamiesc komentarz