Nwaogu do Cracovii?

Niewykluczone, że najskuteczniejszy w poprzednim sezonie na boiskach pierwszej ligi Charlesa Nwaogu ponownie pojawi się na polskich boiskach. 22-letni napastnik z Nigerii właśnie co rozwiązał kontrakt z niemieckim Energie Cottbus. Przymierzany jest do występów w Cracovii.

Tomasz Wantula/Edytor.net

NIEWYKLUCZONE, ŻE CHARLES NWAOGU PONOWNIE POJAWI SIĘ NA POLSKICH BOISKACH. FOT. T.WANTUŁA

Napastnik z Nigerii był najskuteczniejszym piłkarzem w pierwszej lidze w sezonie 2010/11. Występując we Flocie Świnoujście zdobył dwadzieścia goli. Nic więc dziwnego, że latem zmienił klub. Trafił do Energie Cottbus, ale pobytu w zespole z 2.Bundesligi nie zaliczy do udanych, bo praktycznie tam nie grał. W tej sytuacji klub z Brandenburgii postanowił rozwiązać z nim kontrakt.
Nwaogu jest w tej chwili wolnym zawodnikiem i już rozpoczęły się spekulacje, że ponownie wróci do Polski.

Wraca sprawa jego gry w Cracovii. O tym, że może wylądować w ekipie “Pasów” mówiło się już rok temu, ale wtedy na przeszkodzie stały niejasności dotyczące tego, kto faktycznie z menedżerów reprezentuje napastnika z Nigerii. Teraz nie powinno być już z tym problemów, a Nwaogu miałby pomóc Cracovii wiosną w walce o utrzymanie się w ekstraklasie.
- Też słyszałem o tym, że Charles może wiosną grać w Cracovii, ale to tylko moje przypuszczenie. My staraliśmy się z piłkarze skontaktować ostatnio, ale bez skutku, bo jego telefon jest wyłączony – informuje Edward Rozwałka, prezes pierwszoligowej Floty Świnoujście.

Ten wpis zostal opublikowany w sobota, Styczeń 28th, 2012 o 22:11 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

 

Zamiesc komentarz