Wygrana Czarnych Gwiazd

Jest już znany wynik pierwszego meczu eliminacji Pucharu Narodów. W grupie I Ghana pokonała u siebie jedenastkę Konga 3:1. O wygraną “Czarnym Gwiazdom” nie było jednak wcale łatwo. Przyznał to po meczu kapitan gospodarzy John Mensah.

- Po wygraniu wyjazdowego spotkania 3:0 oczekiwaliśmy łatwego zwycięstwa u siebie. Tymczasem przeżyliśmy kilka strasznych momentów. Szczególnie w pierwszej połowie nie było nam łatwo – przyznał jeden z liderów “Czarnych Gwiazd”.

Ćwierćfinalista ostatniego mundialu dopiero w drugiej połowie wziął się do solidnej pracy i dzięki trafieniom Isaaca Vorsaha, Prince Tagoe i Emmanuel Agyemang Badu zapewnił sobie trzecią wygraną w eliminacjach.

Dziś w drugim spotkaniu tej grupy ekipa Suazi podejmuje Sudan. Dziś też kolejne interesujące mecze z hitem Kamerun – Senegal na czele!

Zachęcam do odwiedzenia strony Afrykagola.pl późnym wieczorem.

4. Suazi 3 0 1-9

Ten wpis zostal opublikowany w sobota, Czerwiec 4th, 2011 o 12:59 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.