Archiwum dla Luty 5th, 2017

„Nieposkromione Lwy” po raz piąty!

Po 15 latach przerwy mistrzem Czarnego Lądu jest ponownie Kamerun. W finale XXXI PNA „Nieposkromione Lwy”, po dramatycznym meczu, pokonały Egipt 2-1. Gole dla Kameruńczyków zdobywali rezerwowi Nicolas Nkoulou i Vincent Aboubakar. Zwycięskie trafienie tego drugiego miało miejsce w 88 minucie.
Egipcjanie do przerwy prowadzili, ale zespół prowadzony przez belgijskiego szkoleniowca Hugo Broosa nie poddał [...]

Finał Pucharu Narodów Afryki. Pokonali ich dwa razy

Dziś wieczorem o godzinie 20, na stadionie w Libreville, decydujące spotkanie XXXI Pucharu Narodów Afryki. W finale, po raz trzeci w historii, zmierzy się Kamerun z Egiptem. „Nieposkromione Lwy” walczą o swoje piąte mistrzostwo, a „Faraonowie” o ósme. – Cel jest jeden, przywieźć puchar za mistrzostwo do Kamerunu – mówi Robert Ndip Tambe, [...]