Archiwum dla Październik 15th, 2016

Afrykańska Liga Mistrzów. Wygrana Brazylijczyków z RPA

Świetny mecz w wykonaniu Mamelodi Sundowns! W pierwszym finałowym meczu African Champions League zespół z RPA pewnie pokonał u siebie faworyzowany Zamalek SC aż 3-0. Gospodarze już do przerwy prowadzili dwoma golami. W 31 minucie trafił Liberyjczyk Anthony Laffor, a kilka minut później na listę strzelców wpisał się Tebogo Lengerman. Kiedy zaraz po przerwie [...]

Kłopoty przed finałem Ligi Mistrzów

Już dziś pierwsze finałowe spotkanie African Champions League. O godzinie 15 południowoafrykański Mamelodi Sundowns spotyka się u siebie w Pretorii z egipskim Zamalek SC. Na papierze faworytem na pewno są kairczycy, którzy najlepszą klubową jedenastką Czarnego Lądu byli już pięciokrotnie. Po raz ostatni ta sztuka udała im się 14 lat temu. Z kolei dla [...]