Kameruńczyk może wzmocnić Górnika

ROBERT NDIP TAMBE (W ŚRODKU) W MECZU PRZECIWKO PODBESKIDZIU. FOT. MICHAŁ CHWIEDUK

Na dzisiejszym popołudniowym treningu przeżywającej ogromny kryzys jedenastki z Zabrza, ma się pojawić 21-letni Robert Ndip Tambe. Pisałem o nim na blogu już kilka razy. Chłopak pojawił się u nas już kilka miesięcy temu, ale dopiero w kwietniu zaczął grać w oficjalnych rozgrywkach. LZS Piotrówka pomógł w wywalczeniu awansu do III ligi, zdobywając dla klubu z Opolszczyzny 18 bramek w 13 meczach. Godny uznania wynik!

Dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi. Do tego jest szybki i dobrze wyszkolony technicznie. Widziałem go w sparingu pod koniec czerwca przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała. W niczym nie ustępował graczom z ekstraklasa. Ważne, żeby dać mu szansę, no i najważniejsza i kluczowa rzecz, żeby menedżerowie, którzy się wokół niego kręcą dogadali się między sobą dla dobra chłopaka. Jak będzie pokażą najbliższe dni. Robert Ndip Tambe na pewno ma wszelkie dane do tego, żeby pokazać się z jak najlepszej strony w naszej ligowej piłce.

Ten wpis zostal opublikowany w czwartek, Sierpień 20th, 2015 o 10:34 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

2 odpowiedzi dla “Kameruńczyk może wzmocnić Górnika”

  1. mat napisal(a):

    http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,transfery-gornik-zabrze-kupil-nowych-pilkarzy,artykul,597260,1,716.html

    z tego artykułu wynika, że jednak nie wzmocni. Michał wiesz coś więcej może?

  2. Michal Zichlarz napisal(a):

    nie wierz Przeglądowi Sportowemu. Dziś Ndip Tambe był na meczu Górnika z Zagłębiem w Zabrzu. Był, bo z nim rozmawiałem. Więcej informacji o nim jutro na Interia.pl

 

Zamiesc komentarz