Sześć goli w pierwszym meczu

Wielkie emocje w starciu Sunshine Stars z Al-Ahly. Jedenastka z Kairu prowadziła już 2:0 i 3:2 z nigeryjskim rywalem, żeby ostatecznie zremisować. Za dwa tygodnie w rewanżu wszystko jest możliwe.

Zespół z Egiptu świetnie zaczął, bo już po kilkunastu minutach do siatki trafił Mohamed Nagy Gedo. Jeszcze do przerwy gola zdobył też Mahdy El Sayed. Rewelacja tegorocznych rozgrywek nie poddała się jednak i zdołała odrobić straty. Kontaktowego gola zdobył kameruński rozgrywający Sunshine Stars Tamen Medrano, a na 2:2 bramkę z karnego w 73 minucie zdobył Dela Olorundare.  Zaraz potem “Czerwone Diabły” z Kairu znowu prowadziły za sprawą Mohameda Nagy Gedo. Ostatego gola zdobył obrońca gospodarzy Precious Osasco.

Dziś mecz w Lubumbashi TP Mazembe – Esperance Tunis. Początek o godzinie 16.30. Emocji też pewnie nie zabraknie.

1/2 afrykańskiej Ligi Mistrzów

Sunshine Stars (Nigeria) – Al-Ahly (Egipt) 3:3

Bramki: 0:1 Gedo 18. 0:2  El Sayed 30. 1:2  Tamen 34. 2:2 Olorundare (karny) 73. 2:3 Gedo 74. 3:3  Osasco

Ten wpis zostal opublikowany w sobota, Październik 6th, 2012 o 20:20 i jest napisany pod Afryka. Mozesz sledzic komentarze do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. Mozesz rowniez zamiescic komentarz, lub sledzic post ze swojej wlasnej strony.

Jedna odpowiedz dla “Sześć goli w pierwszym meczu”

1. Trzy trafienia Gedo | AfrykaGola.pl napisal(a):

[...] League doświadczony 29-letni napastnik Al-Ahly zdobył w rywalizacji z Sunshine Stars trzy gole. Dwa w pierwszym spotkaniu w Nigerii i jednego, decydującego w dzisiejszym wieczornym [...]